Misja firmy

Jeżeli poszukujesz sprzętu najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie? To dobrze trafiłeś. Dostępny u nas od ręki w najwyższej klasie jakościowej A+.
Do Twoich rąk dostarczamy najwyższej klasy sprzęt poleasingowy, największych światowych marek w atrakcyjnej cenie. Dla kogo skierowana jest oferta?

Zaufało nam wielu klientów: początkujący i doświadczeni gracze, ci którzy tworzą digitalne dzieła sztuki oraz montują filmy, ci którzy serfują 'po necie' i facebookują, a także ci którzy są wiecznie na łączach.

Kto jeszcze?

  
Małe, średnie i duże przedsiębiorstwa, które podjęły optymalne decyzje, wykorzystując nasz sprzęt do rozwoju swoich firm. Te, które wchodzą na rynek i te, które są już potęgą!

Dlaczego właśnie komputery i laptopy poleasingowe?

Dzięki współpracy z dobrymi firmami leasingowymi sprowadzamy najwyższej jakości, poleasingowy sprzęt komputerowy. Posiada on tą przewagę, że jest sprawdzony i był użytkowany przez zachodnioeuropejskie firmy. Pracownicy zachodnich firm pracują tylko na specjalistycznych komputerach linii biznesowej renomowanych producentów: DELL, HP, LENOVO, APPLE.
Wartość i jakość wykonania sprzętu poleasingowego jest znacząco wyższa niż sprzętu oferowanego w marketach. Sprzęt używany w firmach zachodnioeuropejskich odznacza się bardzo dużą wydajnością i długą żywotnością. Nie bez znaczenia jest fakt, że był on od początku pod opieką autoryzowanego serwisu producenta sprzętu. Należy również wspomnieć, że procedury użytkowania go w tych przedsiębiorstwach są bardzo restrykcyjne, co powoduje, że otrzymujemy w pełni sprawne urządzenia gotowe służyć długi czas swoim nowym właścicielom.

Jakie są zalety sprzętu poleasingowego?

Po pierwsze jest on dostępny dla każdego ze względu na swoją atrakcyjną cenę.
Po drugie – tylko renomowani producenci – czyli produkty niezawodne technologicznie o wysokiej stabilności działania, bezawaryjności i cichej pracy.
Po trzecie – tylko najwyższa jakość – w komputerach linii biznesowej używa się tylko najlepsze podzespoły, które zostały użyte do jego produkcji.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów uruchomiliśmy również możliwość wgrania wybranego dodatkowego oprogramowania za niewielką opłatą. Tak aby każdy użytkownik mógł korzystać już w pełni ze swojego bezpiecznego komputera od ręki.
Dla klientów, którzy mają inne potrzeby i życzenia oferujemy specjalistyczne komputery i stacje robocze.
Zwiększasz zatrudnienie w firmie, potrzebujesz solidnego sprzętu komputerowego odpornego na zalanie cieczą i upadek? Skutecznie dostarczymy Ci rozwiązań, których potrzebujesz. Jesteśmy po to, aby wyręczyć Cię w tym co trudne. Sprawimy, że technologia stanie się Twoim sprzymierzeńcem, wyróżniającym Twoją firmę na tle konkurencji. Pracujemy zarówno dla małych jak i wielkich firm, ale zawsze dostarczamy wymiernych korzyści. Dla każdej firmy przygotowujemy indywidualny model współpracy

Odpowiadamy za optymalny dobór zamówienia, fabryczne odnowienie sprzętu i wdrożenie legalnego oprogramowania. Dbałość o cały proces sprawia, że komputery od razu gotowe są do długiej i niezawodnej pracy w Waszej firmie.
A oto kilka innych powodów, dla których warto z nami współpracować:
1. Jesteśmy elastyczni - dostosowujemy się zarówno do dużych jak i mniejszych zamówień.
2. Optymalizujemy pracę Twojego zespołu.
3. Jesteśmy jednym z największych Salonów Sprzedaży Komputerów poleasingowych w Polsce.
4. Dzięki doskonałości i przekraczaniu oczekiwań naszych klientów wpływamy na wzrost ich lojalności!
SPOTKALIŚCIE SIĘ Z TAKĄ SYTUACJĄ? DLA NAS TO CODZIENNOŚĆ!
Chcecie poznać więcej szczegółów? Piszcie, dzwońcie, odwiedzajcie nasz Salon Sprzedaży i Centrum Dystrybucji w Warszawie.
Jesteśmy do Waszej dyspozycji! ZESPÓŁ COMPUTER ALLIANCE