Lenovo ThinkPad T450 i5-5300U 8GB/256/HD

899,00 

Cena przy zakupie minimum 5 szt.

8 GB
16 GB (+200,00 zł)
256 GB SSD
512 GB SSD (+300,00 zł)
1TB SSD (+500,00 zł)
Klasa A
Windows 10 Home
Windows 10 Pro (+200,00 zł)
6 miesięcy
Cena Produktu 899,00 
Opcje dodatkowe
Suma całkowita
Miesięczna rata od 22.23 zł

Opis

  • Laptopy poleasingowe w idealnym stanie wizualnym i technicznym KLASY A
  • Zdjęcia sprzedawanego produktu (real-photo przedstawiają przykładowy egzemplarz z oferty).
  • Wszystkie sztuki są w podobnym stanie.
  • Zestaw zawiera: laptopa, zasilacz.

Gotowe do biznesu

Dzięki wszystkim wymaganym w biznesie gniazdom łączności oraz najnowszemu procesorowi serii Intel® Core™ i, eleganckiej, lekkiej oraz trwałej obudowie ten laptop idealnie nadaje się do biznesu i jest gotowy do użycia. Dzięki dwóm gniazdom DIMM i trzem gniazdom USB 3.0 jest przygotowany na wszystkie okoliczności w środowisku biznesowym.

Technologia Power Bridge

Technologia Power Bridge dzięki połączeniu wewnętrznej i zewnętrznej baterii zapewnia elastyczność i maksymalny czas działania baterii. Dodatkowa turystyczna bateria umożliwia wymianę baterii bez wyłączania laptopa, dzięki czemu zwiększysz czas pracy bez konieczności ładowania do 17 godzin.


Cichy tryb pracy wentylatora

Dzięki wykorzystaniu różnych kątów nachylenia sąsiadujących skrzydeł wentylatora udało się zredukować wytwarzany szum, co nie ma wpływu na wydajność chłodzenia, a przekłada się na mniejszy hałas w środowisku pracy.

Bezpieczeństwo urządzeń klasy biznesowej

Ten laptop wykorzystuje czytnik linii papilarnych, który pozwala logować się przy użyciu danych biometrycznych – przeciągnięcie palcem stanie się Twoim hasłem. Funkcje zabezpieczeń firmy Intel® oraz vPro podnoszą poziom ochrony i ułatwiają wprowadzanie ulepszeń. Układ scalony Trusted Platform Module (TPM) odpowiada za szyfrowanie danych o znaczeniu kluczowym.


Nagradzana klawiatura

Wodoodporna i ergonomiczna klawiatura stosowana w legendarnej serii ThinkPad jest znana z pełnego zestawu klawiszy, doskonałego wrażenia w dotyku oraz urządzenia TrackPoint®. Dostosowana do Windows 8 oraz nowszych wersji z wygodnymi przyciskami multimedialnymi, diodami LED stanu, możliwością blokady funkcji oraz natychmiastowym dostępem do otwartych aplikacji. Dodatkowo, panel Clickpad nowej generacji jest przestronny i są na nim przyciski, które spełnią oczekiwania każdego użytkownika. Opcjonalne podświetlenie sprawia, że praca przy słabszym oświetleniu nie jest męcząca.

testowany według norm wojskowych

Testy przeprowadzone zgodnie ze standardami wojskowymi potwierdzają solidność, trwałość i jakość tego laptopa: testowanie na wytrzymałość na jedenaście czynników – wysokie ciśnienie, wilgotność, drgania, wysoka temperatura, szok temperaturowy, niskie ciśnienie (15000 stóp), niska temperatura, promieniowanie słoneczne, grzyb, działanie soli i zapylenie.


Podstawowa specyfikacja techniczna

ProcesorIntel Core i5-5300U (2 rdzenie, 3M Cache, 2.3GHz )
Pamięćdo 16GB DDR3
Układ GraficznyIntel HD Graphics 5500
Dysk256 GB SSD M.2 
KlawiaturaQWERTY po zastosowaniu naklejek spolszczających
Matryca14″ HD 
ŁącznośćWiFi 5, Bluetooth 4.0
Porty3x USB 3.2, 1x czytnik kart pamięci SD, 1x Mini Display Port, 1x VGA (D-sub), 1x RJ-45 (LAN), 1x wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe, 1x złącze stacji dokującej
Bateria i zasilanie* Wbudowana, Zasilacz Lenovo 45W lub 65W
System operacyjnyWindows 10 lub 11
Wyposażenie opcjonalne**

Modem WWAN (LTE), Czytnik linii papilarnych, 

* Czas pracy baterii jest zależny sposobu użytkowania i poziomu zużycia baterii. Podany parametr o godzinach pracy jest średnią z wyników testów poszczególnego modelu
** Urządzenie może być wyposażone w dodatkowe funkcje i akcesoria. Występowanie tych elementów jest losowe i nie możemy zagwarantować, że wszystkie urządzenia będą je miały. Jeżeli chcą Państwo zamówić urządzenie z konkretnym wyposażeniem opcjonalnym, prosimy o wcześniejszy kontakt z działem sprzedaży.