Serwis

Nasz główny cel i marzenie, które zawsze motywowały zespół Computer Alliance, pozostają niezmienne: dostarczanie komputerów i laptopów poleasingowych renomowanych światowych marek, jednocześnie zapewniając wyjątkowo wysoki poziom obsługi. Dzięki naszym doświadczonym specjalistom nie tylko dostarczamy sprzęt najwyższej jakości, ale również zapewniamy kompleksowe wsparcie techniczne, aby nasi klienci mogli cieszyć się niezawodnymi produktami przez wiele lat. Nasze osiągnięcia i pozytywne opinie klientów stanowią najlepsze potwierdzenie naszych sukcesów.

Kontynuując naszą misję świadczenia usług o najwyższej jakości na rynku, wprowadzamy również serwis komputerów i laptopów zakupionych w Computer Alliance. Oferujemy jedno miejsce, w którym możliwości są praktycznie nieograniczone!

Jak zgłosić usterkę sprzętu? Jakie informacje są istotne? Ile czasu zajmie naprawa?

Na te i wiele innych pytań odpowiedzią jest nasz panel serwisowy. Wystarczy zarejestrować się, wprowadzić dane dotyczące sprzętu, a gdy ten trafi do naszego serwisu, będziesz miał możliwość śledzenia postępu naprawy na bieżąco.

UWAGA! Wypełniony formularz jest podstawą do rozpoczęcia procesu reklamacyjnego! Kliknij aby przejść do formularzu